Promosi di JOKR Casino, dijelaskan dengan mudah

Setiap angka dibaca secara langsung daripada konfigurasi yang sama dengan aplikasi.
Syarat bonus
  • Bonus selamat datang kasino200%

    200% sehingga USD 2,000

    Pertaruhan ×40 daripada bonus · 30 hari

  • Bonus selamat datang kasino · pilihan maks500%

    500% sehingga USD 500

    Pertaruhan ×70 daripada bonus · 30 hari · Pertaruhan maks USD 10 semasa bonus aktif

  • Bonus selamat datang sukanAkan datang100%

    100% sehingga USD 500

    Odds 1.8 atau lebih · pertaruhan ×8 · 14 hari

  • Reload hari Rabu75%

    75% sehingga USD 500

    Pertaruhan ×25 daripada bonus · 7 hari

  • Reload hari Ahad100%

    100% sehingga USD 1,000

    Pertaruhan ×30 daripada bonus · 7 hari

  • Epic Friday1 peti / USD 10

    Setiap Jumaat, setiap USD 10 yang dideposit membuka peti epik · sehingga 20 peti seminggu

  • Bonus harian · mingguan · bulanan3% · 6% · 8%

    Bahagian rake harian, mingguan dan bulanan, dibayar secara automatik pada akhir setiap tempoh

  • Rakeback pada Originals5% → 15%

    Bahagian rake setiap pertaruhan JOKR Originals, meningkat dengan tahap JOKR dan tahap VIP anda

  • Bonus naik pangkat VIP0.2%

    Pada setiap tahap VIP: 0.2% daripada pertaruhan sejak tahap sebelumnya — 20% sekarang, selebihnya melalui kalendar anda

  • Papan pendahulu+5%

    Boost rakeback mingguan untuk pemain teratas · Lucky Box bulanan untuk 3 teratas

    Mingguan · boost rakeback selama 7 hari

  • Cabutan mingguan1 tiket / USD 1

    1 tiket bagi setiap USD 1 dipertaruhkan · sehingga 500 tiket seminggu

  • Program afiliasi35%

    daripada apa yang JOKR peroleh daripada rakan anda, seumur hidup

    Anda dibayar pada 1 haribulan setiap bulan

  • Bakar semasa penyenaraian10%

    Sehingga penyenaraian, 10% hasil bersih permainan diketepikan untuk membeli balik dan membakar JOKR pada hari penyenaraian. Kurang token, utiliti sama.

  • Pengganda airdrop×1.5

    Bahagian anda dalam airdrop JOKR seterusnya didarab: ×1.2 dari 1,000 JOKR, ×1.35 dari 5,000, ×1.5 dari 20,000. NFT JOKer Certificate turut menaikkannya.

  • Loteri pemegang1 tiket / 1,000 JOKR

    Cabutan mingguan percuma untuk pemegang JOKR mulai 1 November 2026 · 5 pemenang

18+ sahaja, main dengan bertanggungjawab. · Syarat bonus

Ketahui lebih lanjut

Laman ini menerangkan setiap promosi yang sedang berjalan dalam bahasa yang mudah difahami. Syarat-syarat yang mengikat, termasuk sumbangan pertaruhan bagi setiap keluarga permainan, terdapat di laman Syarat Bonus; setiap angka di bawah dibaca daripada konfigurasi yang sama yang digunakan oleh aplikasi, jadi kedua-dua laman tidak boleh berbeza.

No KYC secara lalai. Promosi dibayar tanpa pemeriksaan identiti; pemeriksaan hanya diminta sekiranya terdapat syak wasangka penipuan, aktiviti luar biasa atau kewajipan AML, seperti yang dinyatakan dalam Dasar AML / KYC.

Bonus selamat datang: pilih satu tawaran, atau tiada

  • Casino 200% — 200% daripada deposit pertama anda sehingga $2,000, dipertaruhkan 40× (pada jumlah bonus) dalam 30 hari. Contoh: deposit $100 memberikan bonus $200 dan keperluan pertaruhan $8,000.
  • Casino 500% — 500% sehingga $500, dipertaruhkan 70× dalam 30 hari, pertaruhan maksimum $10. Bonus yang lebih besar dengan keperluan yang jauh lebih besar.
  • Sukan 100% — 100% sehingga $500, dipertaruhkan 8× pada pertaruhan dengan odds 1.80 atau lebih tinggi dalam 14 hari. Lihat laman sukan.
  • Tiada bonus — deposit dan bermain tanpa sebarang keperluan selain daripada permainan standard 1× bagi deposit itu sendiri.

Anda memilih tawaran pada deposit pertama anda; pilihan adalah muktamad. Semasa bonus deposit aktif, pertaruhan maksimum yang dikira ke arah pertaruhan ialah $20, dan booster digantung (rakeback dan peti cashback diteruskan).

Muat semula mingguan

  • Rabu — 75% daripada deposit sehingga $500, dipertaruhkan 25×.
  • Minggu — 100% daripada deposit sehingga $1,000, dipertaruhkan 30×.

Maksimum diberikan dalam dolar AS; dalam mata wang paparan lain, setiap maksimum ialah jumlah bulat tetap mata wang itu (contohnya €1,700 bukannya $2,000), disenaraikan dalam Syarat Bonus.

Bonus muat semula tamat tempoh selepas 7 hari dan mengikut had pertaruhan yang sama seperti bonus selamat datang.

Epic Friday

Setiap Jumaat, setiap $10 yang didepositkan membuka peti epik, sehingga 20 peti seminggu. Peti membayar ganjaran terus ke baki anda; tiada bonus untuk dipertaruhkan, hanya permainan standard bagi deposit.

Peti cashback

Peti harian, mingguan dan bulanan mengembalikan sebahagian daripada rake tempoh: bahagian yang lebih besar selepas tempoh kerugian, bahagian yang lebih kecil selepas tempoh kemenangan, dan ia dibayar secara automatik pada akhir setiap tempoh; pertaruhan yang dibuat semasa bonus deposit aktif dikira seperti biasa. Kadar dan kalendar terdapat di laman Syarat Bonus.

Rakeback pada JOKR Originals

Pada setiap JOKR Original kecuali Ballz, sebahagian daripada rake (3% daripada setiap pertaruhan) kembali kepada anda: daripada 5% hingga 15% daripada rake, bergantung pada peringkat JOKR dan tahap VIP anda, ditambah peningkatan sementara yang ditambahkan di atas. Rakeback dibayar di atas pulangan permainan. JOKR Ballz tidak mempunyai keunggulan rumah, tidak menghasilkan rake dan berada di luar rakeback dan peti.

Pencarian, kalendar dan papan pendahulu

Aplikasi juga menjalankan pencarian harian dan mingguan, kalendar daftar masuk harian dan papan pendahulu pertaruhan mingguan dan bulanan. Ganjaran mereka ditunjukkan dalam aplikasi; pertaruhan Ballz tidak dikira ke arah papan pendahulu.

Sebelum anda menuntut

Baca Syarat Bonus dan Syarat Perkhidmatan. Bonus adalah untuk orang dewasa sahaja (18+) dan bukan alasan untuk mendepositkan lebih daripada yang anda rancang; lihat Permainan Bertanggungjawab. Butiran pembayaran terdapat di FAQ.

Soalan yang kerap ditanya

Bolehkah saya mengambil kedua-dua bonus selamat datang kasino dan sukan?

Tidak. Anda memilih satu tawaran, atau tiada bonus, pada deposit pertama anda. Pilihan adalah muktamad.

Apakah maksud "dipertaruhkan 40×"?

Anda mesti meletakkan pertaruhan berjumlah 40 kali jumlah bonus sebelum bonus dan kemenangan itu boleh ditarik balik. Setiap keluarga permainan menyumbang pada kadarnya sendiri, yang diterbitkan di laman Syarat Bonus.

Adakah terdapat pertaruhan maksimum semasa bonus aktif?

Ya: $20 dikira ke arah pertaruhan, dan $10 untuk tawaran 500%.

Adakah saya mendapat rakeback semasa bonus aktif?

Ya. Rakeback terus dikreditkan pada kadar biasa anda dan peti cashback diteruskan seperti biasa; hanya booster yang digantung semasa bonus deposit aktif, dan ia disambung semula setelah bonus selesai atau tamat tempoh.